Film Info

Knoflíková válka
csfd
68

Knoflíková válka

Info
Velká Británie - Francie - Japonsko, 1994 , 90 min
Žánr
Dobrodružný - Drama - Rodinný - Komedie
Režie
John Roberts
Hrají
John CleereLiam CunninghamJohnny MurphyColm MeaneyAlan DevlinFrank KellyDervla KirwanFrank O'Sullivan

Popis filmu Knoflíková válka

V jihozápadním Irsku jsou dvě malebné vesničky, Carrickdowse a Ballydowse. Klid, který zde vládne je však pouze zdánlivý. Každá vesnice má svou chlapeckou partu, která si tvrdě hájí své teritorium, které je vymezeno hraniční říčkou. Nesmiřitelná nenávist mezi chlapeckými partami přeroste v opravdovou válku, ve které nejsou nejcennějšími trofejemi životy nepřátel, ale jejich knofliky a tkaničky. A protože je takováhle válka ekonomicky náročná, nezbývá než aby si na ni chlapci sháněli prostředky všemi možnými způsoby, včetně práce. Vůdci soupeřících part, Fergus (Gregg Fitzgerald) a Geronimo (John Coffey) se sice předhánějí v tom, jak jeden druhého co nejvíce ponížit, když však zajdou příliš daleko a jsou nuceni uprchnout ze svých vesnic do hor před hněvem rodičů, nalézají konečně společnou řeč a stanou se opravdovými přáteli.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Bylo nás pětO psu, který ukončil válkuDobrodružství Toma Sawyera a …Páni kluciTajná pevnostDobrodružství Hucka FinnaDobrodružství Huckleberryho Finna

Aktualizace: 2.5.2018 10:56

Knoflíková válka hodnotící komentáře


Knoflíková válka download


Knoflíková válka online


Knoflíková válka ke stažení


Knoflíková válka

Knoflíková válka ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
27