Film Info

Derren Brown Seance
csfd
81

Derren Brown - Seance

TV pořad

Info
Velká Británie, 2004 , 64 min
Žánr
Dokumentární - Mysteriózní - Psychologický
Režie
Stefan Stuckert
Hrají
Derren Brown
Téma

Popis tv pořadu Derren Brown Seance

Dvanáct studentů univerzity z Roehamptonu si Derren Brown přizval k dalšímu velkému projektu, takzvanému "Speciálu", který jednou do roka připravuje pro svou domovskou televizní stanici Channel4. Tentokrát se rozhodl uspořádat v přímém přenosu spiritistickou seanci. Trochu divný úkol pro někoho, kdo na vyvolávání duchů ani v nejmenším nevěří, že? Ale Derren má velké výzvy rád. Pozval studenty do Eltham Hall, kde roku 1974 spáchalo hromadnou sebevraždu dvanáct mladých lidí ... Komu tuhne krev v žilách už teď, neměl by se asi ani začít dívat, ale věřte, o dost by tím přišel. K "setkání" totiž slutečně dojde - a pro leckoho bude šokující.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Derren Brown: The ExperimentsDerren Brown: EnigmaDerren Brown: Miracles for SaleDerren Brown: Hero at 30,000 FeetDerren Brown InvestigatesDerren Brown: The EventsDerren Brown Presents the 3D Magic …

Aktualizace: 6.5.2018 08:23

Derren Brown - Seance hodnotící komentáře


Derren Brown Seance download


Derren Brown Seance online


Derren Brown Seance ke stažení


Derren Brown Seance

Derren Brown - Seance ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
79