Film Info

Trosečníci v ráji
csfd

Trosečníci v ráji

TV pořad

Info
Velká Británie, 2006 , 49 min
Žánr
Reality-TV - Soutěžní - Dobrodružný
Režie
Dee Koppang O'LearyStephen O'Leary
Téma

Popis tv pořadu Trosečníci v ráji 2006

Tvrdá soutěž na dvou exotických ostrovech, jejíž účastníci se musejí nejen postarat o své živobytí, ale také se pokusit přetáhnout na svou stranu nováčka, který každý týden dorazí. Kmen s největším počtem členů vyhraje sedmdesát tisíc liber! Nádherné lokace, pěkná těla v plavkách, drama, intriky, milostné zápletky i sex. Deset mladých lidí mezi 18 až 22 lety je vysazeno na atolu Aitutaki, hluboko v srdci jižního Pacifiku. Ve dvou skupinkách po pěti osídlí sousedící opuštěné ostrůvky, kde se snaží vytvořit fungující komunity. Postupně se rozrůstají a vzájemně soupeří. Mají pět měsíců, aby si udělali kamarády i nepřátele, zamilovali se, bojovali o moc a zažili největší dobrodružství. Každá epizoda pokrývá týden života na Aitutaki. Do začátku trosečníci dostanou trochu základního vybavení a každé pondělí příděl jídla. Potom už a je jen na nich, jak si ostrovní domov přizpůsobí a jak zásoby využijí. Občas na blízkém třetím ostrůvku „moře“ vyplaví užitečné předměty, ke kterým se přes lagunu dá dostat pouze za pomoci lodičky. Tu si musejí trosečníci opravit a kořist v pořádku dopravit na vlastní základnu. Hnací silou soutěže je však něco jiného. Každý týden přibude nový člen, který s oběma kmeny střídavě stráví tři dny. Pak si vybere, kde chce žít. Rozhoduje více faktorů. Která komunita je přátelštější? Má lepší ubytování? Více jídla? Každou neděli se skupiny sejdou na celodenní plážové party, kde se hostitelský kmen snaží předvést, jak dokonale funguje. Nový trosečník tam během ceremoniálu oznámí, ke komu se přidává. Zádrhel je, že početnější komunitě se nemusí dostávat potravin pro všechny. Který ostrov bude mít na konci pořadu více obyvatel, vyhrává! A soutěžící si rozdělí peněžitou odměnu 70 000 liber.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Survivor: Ghost IslandSurvivor: Kaoh RongSurvivor: Millennials vs Gen XSurvivor: Cambodia – Second ChanceSurvivor: Worlds ApartKdo přežije: CagayanRobinsonův ostrov II

Aktualizace: 2018-6-1

Trosečníci v ráji hodnotící komentáře


Trosečníci v ráji download


Trosečníci v ráji online


Trosečníci v ráji ke stažení


Trosečníci v ráji

Trosečníci v ráji ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
74