Filmové informace

The Simpsons Gone Wild csfd

Popis video kompilaceu The Simpsons Gone Wild 2004

Speciální DVD obsahuje čtyři epizody seriálu Simpsonovi: 1. Homers Night Out (1-10) 2.The Mansion Family (11-12) 3. Sunday Cruddy Sunday (10-12) 4. Homer the Moe (13-3) V první epizodě se Homer stane díky hambaté fotce s tanečnicí, kterou vyfotí Bart, celebritou Springfieldu. Kvůli Marge musí Bartovi ukázat, že ženy nejsou pouhé věci. Ve druhé dostanou Simpsonovi na hlídání Burnsovo panství, ze kterého si Homer vypůjčí jachtu, se kterou vypluje do mezinárodních vod. Ve třetí se stanou Bart a Homer vedoucími skupiny, se kterou jedou na Super Bowl. Naneštěstí jsou lístky neplatné a musí se s celou skupinou do zákulisí proplížit. V poslední čtvrté epizodě se Moe chystá podívat zpátky do své barmanské školy, kterou vystudoval. Když se vrací zpátky, rozhodne se celý bar zrekonstruovat. (Martin_W)


Související filmy

Maggie Simpsonová v předaleké galaxiiSimpsonovi a Bocelliovi ve Feliz NavidadSimpsonovi: Vítej v klubuKdyž Billie potkala LisuThe Simpsons | BalenciagaSimpsonovi a plusročí

Aktualizace: 2023-9-22

The Simpsons Gone Wild -  - Filmer.cz


The Simpsons Gone Wild -  - Filmer.cz


The Simpsons Gone Wild -  - Filmer.cz


The Simpsons Gone Wild -  - Filmer.cz

The Simpsons: Gone Wild ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!

Přehrát The Simpsons: Gone Wild online
54

Vyzkoušejte: