Film Info

Město jako Alice csfd

Město jako Alice

Info
Velká Británie, 1956 , 107 min
Žánr
Krimi - Drama - Válečný
Režie
Jack Lee
Hrají
Virginia McKennaPeter FinchVincent BallGeoffrey KeenRenee HoustonPeter MaddenMarie LohrJean AndersonRussell NapierEileen MooreSam Kydd

Popis filmu Město jako Alice 1956

Anglický celovečerní film. Děj filmu čerpá z událostí, které se staly za japonského vpádu do Jihovýchodní Asie. Jara Pagetová se dostane s několika dalšími Angličany, kteří prchají z Malajska, do japonského zajetí. Muži jsou odvezeni do zajateckého tábora, ženy s dětmi posílány pěšky z místa na místo, často stovky mil. Bez těch nejnutnějších životních potřeb, v úporném vedru, bloudí měsíc za měsícem, umírajíce jedna za druhou. Když zemře i četař, který je doprovázel, požádají ženy o přístřeší obyvatele jedné z vesnic. V ní pak přežijí válku a později se vrátí do Anglie. Jana se do vesnice po delší době vrací, aby se odměnila vesničanům za jejich pomoc. Dozví se, že jeden ze zajatců, se kterým se seznámila za války a do kterého se zamilovala, není mrtev, jak se domnívala. Rozjíždí se tedy za ním, do jeho rodného města Alice, a zde se oba šťastně setkávají.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2019-4-8

Město jako Alice hodnotící komentáře


Město jako Alice download


Město jako Alice online


Město jako Alice ke stažení


Město jako Alice

Město jako Alice ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
62