Film Info

Malý bílý koníček
csfd
78

Malý bílý koníček

Info
Velká Británie - Česko, 1994 , 90 min
Žánr
Mysteriózní - Rodinný
Režie
Robin Crichton
Hrají
Miriam MargolyesPetr PelzerJaroslava AdamováOndřej KepkaJaroslava KretschmerováDaniel RousMarta HrachovinováCamilla Power
Téma

Popis filmu Malý bílý koníček

Romantický koprodukční film o nepřátelství dvou šlechtických rodů. Romantický příběh podle předlohy anglické spisovatelky Elizabeth Goudge vypráví o obyvatelích tajuplného Měsíčního údolí, o dávném sporu dvou znepřátelených rodů. Do údolí přijíždějí ke svému strýci Benjaminovi osiřelí sourozenci Marie a její bratr Petr. Cestou citlivá dívka uvidí znamení - bílého koníčka. Záhy se dozvídá o legendě, podle které kdysi rytíř Blackheart miloval dívku z rodu Merryweatherů, měli před svatbou, ale nevěsta mu utekla. Podle legendy smíří oba rody Měsíční princezna. Odvážná Marie, která se vžije do role Měsíční princezny, rozkrývá tajemství a postupně napravuje domnělé křivdy, aby nakonec přispěla k usmíření rodů a jejich novému spojení. Malý bílý koníček získal v roce 1995 druhou cenu - Stříbrnou medaili - na prestižním Mezinárodním festivalu v New Yorku. Českou televizi těší především to, že se spolu s řadou evropských koproducentů podílela na jeho výrobě a že v tvůrčím štábu dominují jména českých tvůrců, kteří byli nepostradatelnými spolupracovníky režiséra Robina Crichtona.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 13.4.2018 21:13

Malý bílý koníček hodnotící komentáře

Malý bílý koníček CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
45