Film Info

Mahulena zlatá panna
csfd

Mahulena, zlatá panna

Info
Československo - Západní Německo, 1987 , 90 min
Žánr
Pohádka
Režie
Miloslav Luther
Hrají
Ady HajduLara LambertiJiří KrytinářMaru ValdivielsoMiroslav NogaJán MildnerJán KožuchHana Gajdošová-LetkováVilhelm PerháčRémi Martin

Popis filmu Mahulena zlatá panna 1987

Filmová pohádka se odehrává v království sužovaném zlým Zlatovladem, který nutí krále odevzdávat mu každý rok všechno zlato vyrýžované v řece, protože pokud by tak neudělal, musel by náhradou posílat své lidi ke Zlatovladovi do otroctví. Když se o tom doví mladý princ postaví se na odpor a při ničení tavících pecí objeví zlatou sošku krásné dívky. Je to Mahuliena, v níž je ukryta Zlatovladova síla. Princ se rozhodne Mahulienu najít, doprovázen věrným služebníkem Jánem vydá se na cestu a po dlouhé cestě se před nimi objeví Zlatovladův hrad. Nebezpečí však teprve začíná. Naštěstí sebou Ján nese železnou královskou korunu o níž jen on ví, že je kouzelná a kdo si ji nasadí, toho varuje před každým hrozícím nebezpečím. Kdyby však tajemství koruny prozradil, zkameněl by. Jak má ovšem princi vysvětlit své podivné chování, když se jej snaží o chránit před Zlatovladovými nástrahami.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2018-5-28

Mahulena, zlatá panna hodnotící komentáře


Mahulena zlatá panna download


Mahulena zlatá panna online


Mahulena zlatá panna ke stažení


Mahulena zlatá panna

Mahulena, zlatá panna CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
37