Film Info

Dokonalý muž dokonalá žena aneb Návštěva mladé dámy
csfd

Dokonalý muž, dokonalá žena aneb Návštěva mladé dámy

TV film

Info
Československo, 1989 , 38 min
Žánr
Komedie
Režie
Zdeněk Podskalský st.
Hrají
Libuše ŠafránkováMiloš KopeckýOldřich VíznerZuzana BydžovskáBoris RösnerIvana ChýlkováMiroslav VladykaMiroslava Pleštilová

Popis tv filmu Dokonalý muž dokonalá žena aneb Návštěva mladé dámy 1989

Muž a žena - odvěké, věčné, nevyčerpatelné a znovu překvapující téma. Kolik autorů je už zpracovalo a na kolikero způsobů. Stejně rozmanitě, jako si toto velké životní téma prožívá každý z nás. Zatímco osudy jednoho by stěží vystačily na krátkou větu, životní historie jiného v tomto směru vydají na pěkně košatý román či mnohadílný seriál s nespočetnými reprízami. Ať s vyzněním psychologickým či spíše zabíhajícím do grotesky. Způsob pojetí už do značné míry záleží na každém z nás, na protihráči, příznivých či nepřejících okolnostech a samozřejmě na náhodě. Ta nemůže při takových příležitostech chybět. Leccos příjemného dokáže neočekávaně zažehnout nebo naopak definitivně zadusit. Zkrátka, řečeno slovy dramatugyně Berkové: Muž a žena je věčné téma k inspiraci a my vám nabídneme čtyři úsměvné pohledy do tohoto věčně napínavého soužití. Ze života je vzal a televizní podobu jim dal scenárista a režisér Zdeněk Podskalský, který se i na tu sebesrdceryvnější životní situaci dokáže podívat v nadsázce a s úsměvem. Podle těchto měřítek také vybral účinkující. V prvním příběhu svěřil roli čakajícího bonvivána M. Kopeckému a jeho čipernou protihráčku sehrála L. Šafránková. K druhému měření sil mezi mužem a ženou dojde při náhodném setkání ve vypůjčeném bytě v interpretaci O. Víznera a Z. Bydžovské. Na ryze intelektuální notu se vyjádří B. Rosner a I. Chýlková. A o tom, že minulost může někdy nepříjemně vystrkovat růžky i do tak slavnostního dne, jakým je svatební, budou hrát M. Pleštilová a M. Vladyka - ti všichni v kvartetu příběhů na věčně jiskřící téma.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2018-7-23

Dokonalý muž, dokonalá žena aneb Návštěva mladé dámy hodnotící komentáře


Dokonalý muž dokonalá žena aneb Návštěva mladé dámy download

Dokonalý muž, dokonalá žena aneb Návštěva mladé dámy CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
13