Film Info

Nejtvrdší vězení v Americe
csfd

Nejtvrdší vězení v Americe

TV pořad

Info
USA, 2007 , 26x50 min
Žánr
Reality-TV - Dokumentární
Režie
Peter Hutchens
Hrají
Mike Secher
Téma

Popis tv pořadu Nejtvrdší vězení v Americe 2007

Zveme Vás za mříže nejtvrdších a nejvíce skličujících věznic Ameriky. Podívejte se, co se v těchto nejnebezpečnějších amerických vězeních děje. Tam, kde se nejotrlejší kriminálníci každý den snaží porušit veškerá pravidla, je těžké udržet jakýkoliv pořádek. Zjistěte, jaké příběhy sem vězně zavedly. Někteří z nich nikdy nepoznali jiný život než za mřížemi. Jiné udržují na spravné cestě pouze myšlenky na jejich milované. A největší výzvou pro ně bude nový život mimo vězení, až budou propuštěni. Kritikou unzávaný seriál Nejtvrdší vězení v Americe se vrací s další šestidílnou řadou. Nejdříve nás seržant Baldwin provede po nápravném zařízení Stateville v Chicagu. Vysvětlí nám význam světa za mřížemi pro místní chovance. Zdá se, že rodina, láska a přátelství jsou důvodem, proč se svět točí dál, dokonce i mezi "nejhoršími z nejhorších". Seriál končí v nápravném zařízení ve Fremontu, jedné z největších a nejčilejších věznic Colorada. A pravděpodobně také nejsložitějších, jak pro vězně tak dozorce. Více jak polovina coloradských sexuálních delikventů je umístěna sem a tvoří 75 procent místního osazentsva. Jak ochránit potecionální oběti uvnitř a připravit je na život za zdmi ve společnosti, která je očividně nechce zpět.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Pohled zevnitř: Nejhorší ruská vězeníMiminka za mřížemiLouis Theroux: Za mřížemiKolumbijská vězniceBrutální věznice AmerikyVěznice Bangkok - hotel all inclusiveS mámou v base

Aktualizace: 2018-11-12

Nejtvrdší vězení v Americe hodnotící komentáře


Nejtvrdší vězení v Americe download


Nejtvrdší vězení v Americe online


Nejtvrdší vězení v Americe ke stažení

Nejtvrdší vězení v Americe ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
50