Filmové informace

Tom a Jerry Největší honičky 4 csfd

Tom a Jerry: Největší honičky 4

video kompilace

Info
USA, 2009, 108 min
Žánr
Animovaný - Komedie - Rodinný
Režie
Joseph Barbera

Popis video kompilaceu Tom a Jerry Největší honičky 4 2009

Tom a Jerry určitě potěší celou rodinu přehlídkou dalších 14 báječně legračních klasických grotesek, které baví už celé generace. Tom si jako obyčejně neužije ani chvilku klidu. Když tenhle rádoby romantik upře v Myš přijde na večeři a Tomově jarním toužení své kocouří oko na kočičí dámy, Jerry si zahraje na anti-Kupida. Anebo když se Tom rozhodne v Kachňátku a Kačátku neplavci povečeřet kachnu, Jerry zkazí víc než jen kočičí žaludek. Od námořních legrácek Na lodi přes taneční blázniviny v Tančícím medvědovi až k záměnám identit v Uprchlé myši a Jerrym a Jumobovi má ten malý chlapík vždycky navrch a velký má jednou provždy smůlu. A milovníci animovaných komedií to právě takhle mají rádi.
Zdroj: oficiální distributor


Související filmy

Tom a Jerry: Návrat do Země OzObří dobrodružství Toma a JerryhoTom a Jerry: Robin Hood a Veselý MyšákTom a Jerry: Třesky pleskyTom a Jerry: Ve psí bouděTom a Jerry: Čaroděj ze země Oz

Aktualizace: 2023-11-8
Reklama:

Tom a Jerry: Největší honičky 4 ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!

Přehrát Tom a Jerry: Největší honičky 4 online
36
Vyzkoušejte: