Film Info

Jamie nezahálí
csfd

Jamie nezahálí

TV pořad

Info
Velká Británie, 2010
Žánr
Reality-TV - Rodinný
Hrají
Jamie Oliver

Popis tv pořadu Jamie nezahálí 2010

Šest zemí, ve kterých Jamie ještě nebyl... I tentokrát se samozřejmě vydává na cestu proto, aby si osobně vyzkoušel jídla typická pro určité části světa, aby nahlédl do cizokrajných kuchyní a aby z místních surovin – ale vždycky alespoň trochu po svém – uvařil různé dobroty. Budete-li cestovat s ním, uvidíte na vlastní oči nejen přípravu mimořádně chutných pokrmů, ale i mnoho méně známých kulturních skvostů marockých, španělských, švédských, italských, francouzských a řeckých regionů, které Jamie navštíví. Jamie se všude snaží o to, aby se naučil vařit aspoň jednu místní specialitu, což mu jde jednou lépe, jindy hůře, ale své kuchařské umění nám předvádí vždy na takovém místě, odkud se divákům nabízí nádherná vyhlídka do kraje. I z tohoto seriálu se přiučíme mnoha užitečným věcem…(Zuzitto)


Podobné filmy

Teď vaří šéf!Už dost, šéfe!S Nigellou v italské kuchyniMasterchefI Gordon Ramsay se nechá poučitMasterchef AustraliaRozpal to ve Španělsku, šéfe!

Aktualizace: 2018-5-30

Jamie nezahálí hodnotící komentáře

Jamie nezahálí ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
41