Film Info

Derren Brown Investigates csfd

Derren Brown Investigates

TV pořad

Info
Velká Británie, 2010 , 3x48 min
Žánr
Dokumentární - Mysteriózní - Psychologický
Hrají
Derren BrownAnthony Quinlan

Popis tv pořadu Derren Brown Investigates 2010

Derren Brown se ve třech epizodách této série snaží prozkoumat a odhalit pravdu o mimořádných tvrzeních. Začíná v Liverpoolu setkáním s Joem Powerem, který tvrdí, že má schopnost komunikovat s mrtvými, včetně Johna Lennona. Ve druhém díle zkoumá muže s rentgenovýma očima. Vjačeslav M. Bronnikov prý dokáže diagnostikovat nemoci a za pomoci jeho metody mohou nevidomí opět vidět. V posledním díle se setkává s americkým lovcem duchů, který bezplatně pomáhá lidem již 20 let. Lou Gentile tvrdí, že má důkaz o existenci duchů. Derren Brown vystupuje v roli skeptika, rád by věřil, ale podaří se to za pomoci nezvratných důkazů?(Rominator)


Podobné filmy

Derren Brown: EnigmaDerren Brown: The ExperimentsDerren Brown: Miracles for SaleDerren Brown: Hero at 30,000 FeetDerren Brown: The EventsDerren Brown: An Evening of WondersDerren Brown Presents the 3D Magic …

Aktualizace: 2019-3-25

Derren Brown Investigates hodnotící komentáře

Derren Brown Investigates ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
35