Film Info

Česko Slovenská SuperStar
csfd

Popis tv pořadu Česko Slovenská SuperStar 2011

Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR! Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová. Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Česko Slovensko má talent 5Česko Slovensko má talent 4The Voice UKČesko Slovensko má talent 3The VoiceČesko Slovensko má talent 2Americký X Factor

Aktualizace: 2018-5-28

Česko Slovenská SuperStar hodnotící komentáře


Česko Slovenská SuperStar download


Česko Slovenská SuperStar online


Česko Slovenská SuperStar ke stažení


Česko Slovenská SuperStar

Česko Slovenská SuperStar CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
4