Film Info

Sedem svedkov csfd

Sedem svedkov

TV film

Info
Československo, 1967 , 57 min
Žánr
Drama - Krimi - Psychologický
Režie
Peter Solan
Hrají
Vlado MüllerIvan MistríkŠtefan KvietikAnton MrvečkaJán BzdúchIvan RajniakMilan LasicaJán JamnickýViera StrniskováEmil Horváth ml.

Popis tv filmu Sedem svedkov 1967

Je noc. Před vyšetřovnou sedí šest svědků vraždy a v ní dva detektivové, jeden mladý, novátorský, druhý vyznávající pravidla staré školy. Volají si k sobě jednoho svědka po druhém a vyslýchají je. Zjišťují, že zjistit kompletní pravdu je velmi těžké, ne-li nemožné. Detaily i důležitá fakta se v podání jednotlivých svědků různí. Podle jednoho bylo auto černé, podle druhého tmavě modré; podle jednoho byla obětí krásná mladá blondýnka, podle druhého stará tlustá bába. Jediná společná věc pro všechny výpovědi je to, že žádný ze svědků proti násilí nezasáhl. Každý pro to měl jiné důvody - starší pán se bál, mladík v saku si ho nechtěl zničit, reportér to všechno musel fotit a neměl čas... Když už si myslíme, že celé lidstvo je skrz naskrz zkažené, přijde do místnosti sedmý svědek. Slovenský televizní film s výborným psychologickým prokreslením postav i bravurními hereckými výkony natočený ve stylu Kurosawova Rašomona (1950).(Cimr)Aktualizace: 2019-5-27

Sedem svedkov hodnotící komentáře


Sedem svedkov download


Sedem svedkov online


Sedem svedkov ke stažení

Sedem svedkov CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
231