Film Info

Čtyři mouchy na šedém sametu
csfd

Popis filmu Čtyři mouchy na šedém sametu

Mladý rockový bubeník Roberto (Michael Brandon) je terorizován záhadnými telefonáty od tajemné osoby, a dokonce ho pronásleduje na každém kroku. Jedné noci se samotný Roberto rozhodne sledovat tu tajemnou osobu, ale netuší že to dopadne velmi špatně. Záhadný muž tvrdí Robertovi, že ho nezná a záhy na něj vytáhne nůž. Roberto při sebeobraně toho muže zabije a ihned je vyfocen na místě činu jinou osobou, která má na sobě masku jakési legrační panenky. Od té doby se maskovaný vrah snaží zoufalého hudebníka vydírat a dostat ho do naprostého šílenství. Avšak tváří v tvář vrah nemůže Roberta při velké příležitosti zabít. Roberto si najme soukromé očko pro případ, ale i ten je později zabit společně s dalšími osobami. Roberto se rozhodne spojit se svým nejlepším přítelem z venkova Godfreyem (Bud Spencer), který hned pochpopí, že se jedná o duševně nemocného vraha a je si naprosto jist, že zabiják zná Roberta až moc dobře. Oba společně vymyslí způsob jak dostanou maskovaného zabijáka.(tequilla)


Podobné filmy

TenebreTmavě červenáI corpi presentano tracce di violenza …Coda dello scorpione, LaUna Lucertola con la pelle di donnaPták s křišťálovým peřím: Přízrak teroru

Aktualizace: 14.4.2018 22:24

Čtyři mouchy na šedém sametu hodnotící komentáře


Čtyři mouchy na šedém sametu download


Čtyři mouchy na šedém sametu online


Čtyři mouchy na šedém sametu ke stažení


Čtyři mouchy na šedém sametu

Čtyři mouchy na šedém sametu ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
37