Film Info

Tmavě červená
csfd

Popis filmu Tmavě červená 1975

Během parapsychologické konference vycítí věhlasná telepatka Helga Hullmannová přítomnost někoho, kdo se chystá spáchat vraždu. Ještě téhož večera je žena zavražděna neznámým zabijákem. Marcus Daly (David Hemmings) je anglický klavírista žijící v Říme, který se stane svědkem brutální vraždy. Poté, co se díky příliš horlivé reportérce Gianně Brezziové (Daria Nicolodi) ocitne na titulních stránkách novin, se Daly pustí do vyšetřování na vlastní pěst. Když jsou však na místě další vraždy zanechány usvědčující důkazy, Daly si uvědomí, že mu jde vrah po krku. Následuje závod s časem, jehož cílem je rozluštit záhadu – která se zdá být spojena s dětskou ukolébavkou a s chátrajícím sídlem na předměstí.(Cinemax)


Podobné filmy

TenebreI corpi presentano tracce di violenza …La coda dello scorpioneUna Lucertola con la pelle di donnaPták s křišťálovým peřím: Přízrak teroruŠest žen pro vrahaČtyři mouchy na šedém sametu

Aktualizace: 2018-5-30

Tmavě červená hodnotící komentáře


Tmavě červená download


Tmavě červená online


Tmavě červená ke stažení


Tmavě červená

Tmavě červená ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
47