Film Info

Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář
csfd

Popis filmu Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář

Slavná parodie na melodramatické kýče líčí, jak chudá schovanka ke štěstí přišla zásluhou šlechetného milionáře. Nápaditě jsou tu zveličeny jak dějové zápletky, tak herecké ztvárnění, záměrně a s nadsázkou umocňující obvyklá klišé. Pozoruhodné je to, že film nachystali právě tvůrci, kteří se parodovaným kýčům úspěšně věnovali. Pokud by snad někomu nedošlo, že se dívá na parodii, v závěrečné barevně natočené scéně se dočká vysvětlení, že tvůrci se chtěli vysmát všemu falešnému. Dívka Elén žijící se svou matkou a otčímem na lesní samotě má velký pěvecký talent. V den svých dvacátých prvých narozenin utíká z domova a už ve vlaku se do ní zamiluje milionář René. Jejich cesty se brzy rozcházejí, aby se brzy mohly opět spojit. Do Elén se zamiluje houslista Pavel Sedloň a ačkoliv ho Elén nemiluje, je odhodlaná se za něj provdat. V té době René umírá vyčerpán z práce na operetě Srdce v deliriu. Je však v poslední chvíli zachráněn a vše spěje k šťastnému konci, kdy Oldřich Nový vysvětlí, jak to všechno autoři vlastně mysleli.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Muž z bulváru KapucínůTajemství hradu v KarpatechAdéla ještě nevečeřela„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“Konec agenta W4C prostřednictvím psa …Kdo chce zabít Jessii?Adéla ještě nevečeřela

Aktualizace: 13.4.2018 20:46

Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář hodnotící komentáře


Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář download


Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář online


Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář ke stažení


Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář

Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
250