Film Info

Osennije kolokola csfd

Popis filmu Osennije kolokola

Mladý car se krátce po svatbě vydává na dalekou cestu po světě, zatímco carevna zůstává doma a oddaně čeká na svého chotě. Než car přijede ze svých cest zpět domů, narodí se carevně krásná dceruška. Když se vládce k manželce vrátí, carevna příval radosti neunese a zemře, truchlící car se po roce znovu žení. Jeho nová manželka získá kouzelné zrcadlo, které car přivezl z ciziny, zrcadlo jí říká, kdo je v carství nejkrásnější - a je to právě ona, carevna, koho zrcadlo považuje za nejkrásnější. Jednoho dne, krátce před svatbou mladé cařice, však zrcadlo carevně řekne, že nejkrásnější není ona sama, ale její nevlastní dcera. Takovou urážku carevna nezvládne a rozhodne se k radikálnímu řešení.  Film je natočen na motivy Puškinovy pohádky O mrtvé carevně a sedmi bohatýrech. Ve filmu jsou užity Puškinovy verše.(Jezinka.Jezinka)


Podobné filmy

Zloba - Královna černé magieJak se budí princeznyŠípková RůženkaLa belle au bois dormantLovec: Zimní válkaJeníček a Mařenka: Lovci čarodějnicJack a obři

Aktualizace: 18.4.2018 20:07

Osennije kolokola hodnotící komentáře


Osennije kolokola download


Osennije kolokola online


Osennije kolokola ke stažení


Osennije kolokola

Osennije kolokola ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
59