Film Info

Válka skladů v Kanadě
csfd

Válka skladů v Kanadě

TV pořad

Info
Kanada, 2013 , 30 min
Žánr
Reality-TV

Popis tv pořadu Válka skladů v Kanadě 2013

Na aukcích po celé Kanadě se každý den scházejí nákupčí, kteří bojují o obsah zabavených či zapomenutých skladovacích jednotek. Pořad Válka skladů v Kanadě je novodobým pátráním po pokladech. Doprovází čtyři týmy, jež se snaží vydělat majlant. Sledujte profesionální život Roye Dirnbecka, známého jako Iniciátor, Cindy Haydenové a Ricka Coffilla – dua tzv. Veteránů, Ursuly Stolfové – Kočky a dvojice otce se synem Paula a Bogarta Kennyových – přezdívaných Gambler a Špunt. Jsou zkušení a oplývají jedinečným instinktem. Společných znalostí, zkušeností a důvtipu využívají k tomu, aby se předčili a přišli si na dobré peníze. Před aukcí mají pět minut na to, aby si prohlédli obsah skladovací jednotky. Dohlíží na ně dražitel druhé generace Don Reinhart. Z náznaků se snaží odhadnout, co krabice ukrývají. Ten, kdo jednotku nakonec získá, si může odnést spoustu harampádí anebo skutečný poklad. O jednotky bojují všemožným způsobem a bez servítků.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Mistři zastavárnyVálky kontejnerůCajunské hvězdy zastavárnyBitvy o zavazadlaLovci skladovacích jednotekHledači pokladů na aukcíchPodivnosti

Aktualizace: 2018-5-29

Válka skladů v Kanadě hodnotící komentáře


Válka skladů v Kanadě download


Válka skladů v Kanadě online


Válka skladů v Kanadě ke stažení


Válka skladů v Kanadě

Válka skladů v Kanadě ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
240