Film Info

Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic csfd

Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic

Info
Francie, 1981 , 104 min
Žánr
Drama - Komedie - Romantický
Režie
Eric Rohmer
Hrají
Philippe MarlaudMarie RivièreAnne-Laure MeuryMathieu CarrièrePhilippe CaroitFabrice LuchiniRosetteMaría Luisa GarcíaMary StephenCoralie ClémentHaydée Caillot

Popis filmu Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic 1981

I nadále bude na kanálu Cinemax pokračovat cyklus snímků vynikajícího francouzského režiséra a jednoho z pilířů francouzské nové vlny Erica Rohmera. A stane se tak i skrze komediální drama Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic, první ze série „Komedie a přísloví“, které natočil v roce 1981 s Philippem Marlaudem a Marií Rivierovou v hlavních rolích. V jádře jeho příběhu stojí pár, François a Anne, který by mohl být idylický... ale prostě není. François sice Anne miluje, ale je to mladý student a musí si přivydělávat jako noční pošťák, čímž značně trpí jeho nejen milostný, ale celkově partnerský život. A Anne je oproti němu zkušená starší žena, která ví, co chce. Proto se nejde divit, že když ji François jednou zahlédne ve společnosti jejího bývalého přítele, pilota Christiana v podání Matthieu Carriera, zrodí se v mladíkovi žárlivost jako trám. A vůbec ho nezajímá, že je Christian šťastně ženatý - prostě se rozhodne ho sledovat a prokázat nevěru stůj co stůj. A díky tomu se jednou v parku potká také s dospívající Lucií, jež se rozhodne ztřeštěnému a nešťastnému mládenci hodně osobitě pomoci. Tohle pařížské bulváry asi ještě nikdy nezažily.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2019-4-6

Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic hodnotící komentáře


Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic download


Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic online


Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic ke stažení


Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic

Pilotova žena aneb Nelze myslet na nic ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
51