Film Info

Columbo Na programu vražda
csfd

Popis tv filmu Columbo Na programu vražda 1990

Špičkový právník Oscar Finch spolu s kongresmanem Mackeym pracují na prezidentské volební kampani jistého guvernéra. V případě klientova úspěchu mají před sebou oslnivé vyvrcholení kariéry. Jenže Finchovi jednoho večera zavolá bývalý klient Frank Staplin, kterému kdysi Finch s Mackeym pomohli, ovšem za cenu porušení zákona. Staplin má před soudem kvůli dalšímu deliktu a opět se dožaduje právní pomoci, jinak Finchovi hrozí vyzrazením. Finch po pečlivých přípravách Staplina zastřelí u něj doma a nastrojí stopy tak, aby to vypadalo na sebevraždu. Poručík Columbo však tuto vyšetřovací verzi hned z několika důvodů odmítne…(Česká televize)


Podobné filmy

Ach, ty vraždy!To je vražda, napsala: Keltská hádankaTo je vražda, napsala: Konečně na …To je vražda, napsala: Smrtonosný příběhTo je vražda, napsala: Cestou na …Diagnóza vraždaTo je vražda, napsala

Aktualizace: 2018-5-29

Columbo: Na programu vražda hodnotící komentáře


Columbo Na programu vražda download


Columbo Na programu vražda online


Columbo Na programu vražda ke stažení

Columbo: Na programu vražda ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
10