Film Info

Columbo Zkus mě chytit
csfd

Columbo: Zkus mě chytit

TV film

Info
USA, 1977 , 73 min
Žánr
Krimi
Režie
James Frawley
Hrají
Peter FalkRuth GordonMariette HartleyG. D. SpradlinCharles FrankMary JacksonJerome Guardino

Popis tv filmu Columbo Zkus mě chytit 1977

Abigail Mitchell je známou autorkou kriminálních příběhů. Doteď se nešťastná žena nedokázala vyrovnat se smrtí své neteře před čtyřmi lety a její život se stále točí kolem této duševní újmy. Jedno odpoledne, krátce před posledním uvedením její divadelní hry Der Mord des Jahres (Vražda roku), má schůzku s Edmundem Galvinem, manželem zesnulé, který je podle ní za neštěstí zodpovědný. Druhého dne sekretářka objeví jeho mrtvolu v trezoru spisovatelky. Poručík Columbo od prvního okamžiku nevěří teorii o nešťastné náhodě: poplašné zařízení bylo uvedeno do provozu, což je možné pouze zvenčí. U mrtvoly bylo nalezeno šest vypálených zápalek a manuskript ke knize Ich wurde zweimal ermordet (Byl jsem dvakrát zavražděn).
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Ach, ty vraždy!To je vražda, napsala: Keltská hádankaTo je vražda, napsala: Konečně na …To je vražda, napsala: Smrtonosný příběhTo je vražda, napsala: Cestou na …Diagnóza vraždaTo je vražda, napsala

Aktualizace: 2018-5-29

Columbo: Zkus mě chytit hodnotící komentáře


Columbo Zkus mě chytit download


Columbo Zkus mě chytit online


Columbo Zkus mě chytit ke stažení


Columbo Zkus mě chytit

Columbo: Zkus mě chytit ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
8