Filmové informace

Žbluňk! csfd

Popis filmu Žbluňk! 1984

V roce 1959 spadl malý chlapec Allen Bauer do moře. Před smrtí ho tehdy zachránila malá blonďatá mořská víla. Uplynulo pětadvacet let a z malého chlapce vyrostl bystrý mladý muž, věčně uspěchaný majitel newyorského velkoobchodu, kterému přidělává řadu potíží jeho lehkomyslný bratr Freddie. Také malá mořská víla dospěla. Nikdy nezapomněla na malého chlapce. Stal se její ztracenou láskou, kterou se rozhodla najít. Přeplula oceán a vynořila se v New Yorku. Dala si jméno Madison podle ukazatele na jedné z newyorských ulic a na dlouhých, štíhlých nohou, ve které se po oschnutí proměnila její ploutev, vykročila hledat svou lásku. Skutečně se jí podaří Allena najít, a dokonce získat jeho srdce. V patách má ale bezcharakterního vědce Waltera Kornblutha, řídícího tajnou vládní laboratoř, ve které ji čeká bezcitné zkoumání a možná i pitva. To Allen samozřejmě nemůže dopustit a s pomocí svého bratra chce za každou cenu Madison zachránit. (TV Nova)


Související filmy

Žbluňk! 2Kono danši, mahó ga ošigoto desu.Kono danši, sekka ni najandemasuOrenči no furo džidžóKono danši, ningjo hiroimašita.Kono danši, učúdžin to tatakaemasu.

Aktualizace: 2022-10-31

Žbluňk! - Daryl Hannah


Žbluňk! - Tom Hanks


Žbluňk! - Tom Hanks  Daryl Hannah


Žbluňk! - Daryl Hannah

Žbluňk! ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!

Přehrát Žbluňk! online
127