Film Info

Highlander 2 Síla kouzla csfd

Highlander 2 - Síla kouzla

Info
Velká Británie - Francie - Argentina, 1991 , 105 min (Directors cut: 109 min)
Žánr
Akční - Sci-Fi - Dobrodružný - Fantasy - Thriller
Režie
Russell Mulcahy
Hrají
Christopher LambertVirginia MadsenMichael IronsideSean ConneryJohn C. McGinleyAllan RichRusty SchwimmerRandall NewsomeRussell MulcahyDiego LeskeSteven GrivesPhillip BrockPeter BromilowJacques ArndtMax BerlinerJeff Altman
Téma

Popis filmu Highlander 2 Síla kouzla 1991

Rok 2034. Život na Zemi, jejíž ozónová vrstva se na konci 20. století začala rozpadat, existuje pod mohutným ochranným štítem, jehož provoz řídí mocná multinárodní Společnost. Zestárlý Connor MacLeod, odsouzený k věčnému životu na Zemi za účast v nezdařené revoltě proti generálu Katanovi na planetě Zeist, se setkává s mladou ekologickou teroristku Louisou Marcusovou, jejíž skupina odhalila úzkostlivě střežené tajemství - ozónová vrstva znovu existuje jako dřív a ochranný štít funguje pouze proto, aby Společnosti přinesl vysoký zisk. MacLeod v zuřivém zápase zlikviduje dva vrahy poslané Katanou a znovu nabývá mladistvého vzhledu. Pomocí zvláštní psychické síly zavolá svého starého přítele Ramireze. MacLeod s Ramirezem a Louisou nejdříve z vězení osvobodí Alana Neymana, který před lety pomáhal MacLeodovi štít vybudovat. Společně se pokusí zničit už nepotřebnou ochranu před kosmickým zářením...(Intersonic)



Aktualizace: 2019-10-17

Highlander 2 - Síla kouzla hodnotící komentáře


Highlander 2 Síla kouzla download


Highlander 2 Síla kouzla online


Highlander 2 Síla kouzla ke stažení


Highlander 2 Síla kouzla

Highlander 2 - Síla kouzla ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
91