Film Info

Měsíční svit
csfd

Popis seriálu Měsíční svit 1985

Když agent topmodelky Madelyn Maddie Hayesové (Cybill Shepher) utekl se všemi jejími penězi do jižní Afriky, nezbylo jí než dům a prodělečná detektivní agentura nazvaná City Angels vedená laxním bohémem Davidem Addisonem (Bruce Willis). Maddie ji přejmenovala na Blue Moon a i přes původní záměr ji rychle prodat, vrhla se na práci soukromého detektiva se zájmem. Agentura Blue Moon se stala tím, co potřebujete, když váš manžel zahýbá, jste ohroženi bláznivým vrahem nebo unesli vašeho milého a šílený zabiják ohrožuje svět. A to vše s Maddienou krásou, Davidovým šarmem, rýmováním sekretářky Agnes DiPesto (Allyce Beasley) a bláznivostí jejího přítele Herberta Quentina Violy (Curtis Armstrong).(monolog)


Podobné filmy

Miami ViceStarsky & HutchJake and the FatmanRemington Steele: The Steele That …Starsky a HutchDetektiv Nash BridgesHorká stopa L.A.

Aktualizace: 2018-5-29

Měsíční svit hodnotící komentáře


Měsíční svit download


Měsíční svit online


Měsíční svit ke stažení


Měsíční svit

Měsíční svit ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
227