Film Info

AC-DC koncert v Doningtonu csfd

AC-DC - koncert v Doningtonu

koncert

Info
Velká Británie, 1992 , 2x58 min
Žánr
Hudební - Dokumentární
Režie
David Mallet
Hrají
Angus YoungBrian JohnsonCliff WilliamsChris SladeMalcolm Young

Popis koncertu AC-DC koncert v Doningtonu 1992

Už mnohokrát prověřili i potem zkrápěli své řízné rify a sdělné texty v koncertním nápřahu. Mezi všemi jejich koncerty je však jeden „nej" – ten z roku 91... Donigton je v novodobé historii provoněný benzínem. Motorky se na zdejším okruhu prohánějí už více než osmdesát let. V letech 1980 až 1996 se místo stalo zaslíbeným také rockovým fanouškům. Na festival Monsters of Rock jezdila první liga hardnheavy – Judas Priest, Van Halen, Metallica, Iron Maiden i AC-DC. Poslední dvě jmenované formace tu pořídily koncertní záznam. AC-DC v roce 1991 až při své třetí návštěvě. Jejich Live at Donington se stalo klasikou. Seznam odehraných písní je esencí AC-DC a těžko hledat fanouška hard rocku, který by „živák" z Doningtonu neznal. Postupně vycházel na VHS, DVD i Blu-ray discích. Přitom koncert není ničím výjimečný. Skoupý na efekty i výpravnou scénu – vlastně jen „poněkud" větší pódium obestavěné technikou. Akci sice střeží baterie kamer, dvojice kolejí, jeřábů i helikoptéra, ale hvězdný režisér Dave Mallet poskládal záběry s civilní samozřejmostí. I prostřihy na diváky, ty obezličky, které nás mají přesvědčit, že koncert je dozajista úžasný, jsou během záznamu ojedinělé. Tak tedy ničím nerozptylováni si vychutnejme koncertní nápřah jedné z nejúspěšnějších kapel rockové historie. Záznam je rozdělený na dvě hodinové části.(Česká televize)


Podobné filmy

AC/DC: Live at River PlateAC/DC: Family JewelsAC/DC: Stiff Upper Lip LiveAC/DC: No BullAC/DC - ClippedAC/DC: Let There Be Rock

Aktualizace: 2019-5-20

AC-DC - koncert v Doningtonu hodnotící komentáře


AC-DC koncert v Doningtonu download


AC-DC koncert v Doningtonu online


AC-DC koncert v Doningtonu ke stažení


AC-DC koncert v Doningtonu

AC-DC - koncert v Doningtonu ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
205