Film Info

Nemocnice na kraji města
csfd

Popis seriálu Nemocnice na kraji města 1977

Seriál nás provází osudy protagonistů spjatými ze všech úhlů pohledu s oddělením ortopedie. Do příběhu vcházíme ve chvíli, kdy do místní nemocnice je po autonehodě přivezen těžce raněný známý hokejista, reprezentant Přemysl Rezek, na oddělení primáře Sovy nastupuje mladá lékařka Alžběta Čeňková, právě sloužící, nezapomenutelný doktor Štrosmajer svérázně "chválí" sestru Huňkovou a primář Sova na rodinné oslavě začíná mít vážné obavy o svého syna Karla... A to zdaleka není celý výčet postav a událostí, které nás čekají v jednom z nejlepších Dietlových seriálů, podpořený skvělými hereckými výkony a vydařenými dialogy... Seriál měl původně třináct dílů, po velkém úspěchu pak bylo dotočeno dalších sedm. Roli primáře Sovy původně rozehrál Karel Höger, kterého po jeho úmrtí během natáčení nahradil právě Ladislav Chudík.(pfa)


Podobné filmy

Záchranka San FranciscoGrey's Anatomy: Every Moment CountsPrivate PracticeChirurgovéDr. HousePohotovost - 24 hodin (S01E01)Station 19

Aktualizace: 2018-5-29

Nemocnice na kraji města hodnotící komentáře


Nemocnice na kraji města download


Nemocnice na kraji města online


Nemocnice na kraji města ke stažení


Nemocnice na kraji města

Nemocnice na kraji města CZ film ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
238