Filmové informace

Simpsonovi csfd

Popis seriálu Simpsonovi 1989

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi. Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života. (TV Prima)


Související filmy

Série 1Ať vás Síla na Den matek provázíMaggie Simpsonová v předaleké galaxiiSimpsonovi a Bocelliovi ve Feliz NavidadSimpsonovi: Vítej v klubuKdyž Billie potkala Lisu

Aktualizace: 2024-6-17

Simpsonovi - Simpsonovi - Vánoce u Simpsonových - Z filmu


Simpsonovi - Simpsonovi - Vánoce u Simpsonových - Z filmu


Simpsonovi - Simpsonovi - Vánoce u Simpsonových - Z filmu


Simpsonovi - Simpsonovi - Vánoce u Simpsonových - Z filmu

Simpsonovi ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!

Přehrát Simpsonovi online
2061

Vyzkoušejte: