Film Info

Murder Inc.
csfd

Popis filmu Murder Inc.

New York City, polovina třicátých let. Období prohibice nahrazuje éra organizovaného zločinu. Brooklynské podsvětí má pod palcem nechvalně známý Syndikát Louise Lepkeho (David J. Stewart), na něhož jsou všichni policajti v Americe krátcí. Každý se může objevit na černé listině, stačí se jednou vzepřít placení výpalného. Kdo na mafii něco ví nebo byl jen ve špatnou dobu na špatném místě, je rychle jednou pro vždy umlčen, takže svědků ochotných dostat gaunery za katr se dlouhodobě nedostává a pokud přeci jen někdo v policejní cele uvízne, právník Lazlo (Vincent Gardenia) ho dostane ven dřív, než si dotyčný stačí zout boty. Za této situace Lepke najímá chladnokrevného vraha Abe Relese (Peter Falk), který využije dávné pohledávky a zatáhne do spolupráce čerstvě ženatého barového zpěváka Joey Collinse (Stuart Whitman). Joey moc dobře ví o svinstvu kolem sebe, ale ve strachu z likvidace se bojí udělat cokoliv jiného, než se vším souhlasit. Když Relese znásilní jeho ženu Eadie (May Britt), z písku se stává beton, kam už dál hlavu strkat nelze. Do hry se navíc vkládá nekompromisní poručík William Tobin (Simon Oakland).(dopitak)


Podobné filmy

Americký gangsterVýchodní příslibyBiyeolhan georiGangy New YorkuSvědek proti mafiiKrycí jméno Donnie BrascoBlack Mass: Špinavá hra

Aktualizace: 1.5.2018 18:14

Murder, Inc. hodnotící komentáře

Murder, Inc. ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
11