Film Info

Malá menší ještě menší
csfd

Popis filmu Malá menší ještě menší

Patricia Kramerová je obyčejná žena v domácnosti, která vychovává dvě malé děti. Její manžel pracuje v reklamě. Na večírku, kam Pat pozve všechny sousedy, si poprvé všimne podivné věci; připadá jí, že se zmenšuje. S obavami se svěří manželovi a společně začnou navštěvovat všechny možné specialisty. Ti nakonec dojdou k závěru, že se Patricia z jim neznámých důvodů skutečně zmenšuje. Na její nemoc zatím není žádný lék. Zatímco doma má od té chvíle Pat peklo – všude je nepořádek, děti neposlouchají, služebná Concepcion stále jen poslouchá taneční hudbu a nakrucuje se do rytmu – média a veřejnost se o stále menší Pat začínají intenzivně zajímat. Ve sci-fi komedii Joela Schumachera z roku 1981 hraje hlavní roli Lilly Tomlinová.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Arrietty ze světa půjčovníčkůHoney, I Shrunk the AudienceKingsajzMalí lidéHoney, I Shrunk the Kids: The TV ShowMiláčku, zmenšil jsem nás!Pidilidi

Aktualizace: 14.4.2018 07:11

Malá, menší, ještě menší hodnotící komentáře


Malá menší ještě menší download


Malá menší ještě menší online


Malá menší ještě menší ke stažení


Malá menší ještě menší

Malá, menší, ještě menší ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
nahrávám...
38