Film Info

Silverův návrat na ostrov pokladů
csfd

Popis seriálu Silverův návrat na ostrov pokladů 1986

Je přesně deset let po událostech z „ostrova pokladů.“ Jim Hawkins se vrací ze studií na Oxfordu do hostince své matky, kde je pro něj vystrojena oslava. Účastní se všichni staří přátelé, kterým kdysi Jim tolik pomohl – Ben Gunn, kapitán Smollett, Dr. Livesey a také Trelawney, který Jimovi nabízí práci správce jeho plantáží na Jamajce. Na oslavu se však pod rouškou tmy vkrádá i jeden nezvaný host – Dlouhý John Silver, jenž pase po mapě kapitána Flinta, kterou má dosud Jim pořád u sebe. Z ostrova totiž první výprava přivezla zlato, ale drahé kamení stále na ostrově čeká na svého nálezce. Po několika peripetiích je Silver zatčen a trestu smrti unikne jen díky Jimovi, který mu vyjedná náhradní trest nucených prací právě na Jamajce. Takže opět spolu na jedné palubě, ale jsou Silverovi úmysly tak čisté, jak tvrdí? Seznam dílů: 1. Mapa 2. Vzpoura 3. Prokletý ostrov 4. Jamajka 5. Štvanice 6. Vranní hnízdo 7. Uprchlíci 8. V řetězech 9. Španělské zlato 10. Ostrov pokladů.(J.Connor)


Podobné filmy

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého mužePiráti z Karibiku: Prokletí Černé perlyPiráti z Karibiku: Salazarova pomstaPirátiPiráti z Karibiku: Na vlnách podivnaPiráti z Karibiku: Na konci světaOstrov hrdlořezů

Aktualizace: 2018-6-29

Silverův návrat na ostrov pokladů hodnotící komentáře

Silverův návrat na ostrov pokladů ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
563