Film Info

Dobyvatelé ztracené archy csfd

Popis filmu Dobyvatelé ztracené archy 1981

Rok 1936, Amazon-Tibet-Egypt. Legendární filmoví tvůrci, Steven Spielberg a George Lucas spojili své talenty a vytvořili Indiana Jonese, archeologa dovedně se ohánějícího bičem. Indy (Harrison Ford) je pověřen vládou Spojených států, aby našel Archu úmluvy se zvláštní mystickou silou, kterou chtějí získat pro své nekalé cíle nacisté. Indy uzavírá spojenectví s Marion Ravenwood a tato dvojice spolu prožívá jedno strhující dobrodružství za druhým. Indiana Jones se rychle stal jedním z nejpopulárnějších filmových hrdinů. A tak, ať již vidíte Dobyvatele ztracené archy poprvé nebo postoprvé, prožíváte vzrušující dobrodružství s nimi. Je to jedno z nejlepších filmových dobrodružství všech dob!
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Assassin's Creed: EmbersPrinc z Persie: Písky časuUncharted: Eye of IndraAssassin's Creed: LineageMumieLegenda o zlaté perleLegenda o strážci hrobky

Aktualizace: 2019-4-3

Dobyvatelé ztracené archy hodnotící komentáře


Dobyvatelé ztracené archy download


Dobyvatelé ztracené archy online


Dobyvatelé ztracené archy ke stažení


Dobyvatelé ztracené archy

Dobyvatelé ztracené archy ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
1437