Film Info

Místo činu Mezi námi bratry
csfd

Místo činu - Mezi námi bratry

TV film

Info
Východní Německo - Západní Německo - Německo, 1990 , 95 min
Žánr
Krimi - Drama
Režie
Helmut Krätzig
Hrají
Götz GeorgeEberhard FeikUlrich TheinWalfriede SchmittChiem van HouweningeAndreas BorcherdingUlrike MaiWilfried LollKarl KnaupAndreas Schmidt-SchallerStephan KunoPeter AustHildegard Walter
Téma

Popis tv filmu Místo činu Mezi námi bratry 1990

Krátce po zboření Berlínské zdi je v Duisburgu nalezena mrtvola zavražděného muže, který byl hledán v NDR kvůli ilegálnímu obchodu s uměním. Pro východoněmecké kriminalisty, komisaře Fuchse a Grawa, je to vítaný důvod vydat se na první služební cestu „na Západ“. Společně s komisařem Schimanským a jeho kolegou Thannerem se pouštějí do vyšetřování, které však dlouho nemá žádné konkrétní výsledky. Je tu sice takzvaný „mecenáš umění“ Schrader, na kterého kriminalisté během vyšetřování narazí, ale ten podle všeho s uměním obchodoval v NDR zcela legálně a chybí důkazy o tom, že by byl nějak zapleten do vraždy. Čtveřice detektivů se přesto domnívá, že Schrader je do zločinu zapleten stejně jako do nelegálního vývozu umění z Východního do Západního Německa. A protože se o něj zajímá kriminální policie, věří, že se stane pro své komplice nepřijatelným a oni se budou chtít poohlédnout po nových bohatých zákaznících na své poněkud „choulostivé“ zboží z muzeí i soukromých sbírek. Tuto roli se rozhodnou sehrát Schimanski a Thanner, kteří se jako „volavky“ ubytují v Grand hotelu „Pod lípou“ a nenápadně rozhodí sítě. První nenápadné a dvojsmyslné oťukávání a nabídky na sebe nenechají dlouho čekat.
Zdroj: oficiální distributorAktualizace: 2018-5-29

Místo činu - Mezi námi bratry hodnotící komentáře


Místo činu Mezi námi bratry download

Místo činu - Mezi námi bratry ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
13