Film Info

Ocelová smrt csfd

Ocelová smrt

Info
USA, 1983 , 84 min
Žánr
Dobrodružný - Sci-Fi - Akční - Romantický
Režie
Charles Band
Hrají
Jeffrey ByronMichael PrestonTim ThomersonKelly PrestonRichard MollLarry PennellMickey FoxMarty ZagonR. David SmithWilliam Jones

Popis filmu Ocelová smrt 1983

Tyran Jared-Syn (M. Preston) se pokouší ovládnout svět prostřednictvím temných sil ukrytých v mystických krystalech. Zkušený prospektor je zabit a jeho dcera Dhyana (K. Preston) unesena. Ranger Dogen (J. Byron) s pomocí bývalého vojáka Rhodese (T. Thomerson) zahajuje odvetnou akci. Cestou se probíjejí nepřátelskými nástrahami a přicházejí na území mocného kmene kyklopů, kde Dogen podstupuje vítězný souboj s jejich vůdcem. Ranger se dostává do podzemního paláce, kde se Jared-Syn před shromážděním svých příznivců prohlašuje za budoucího pána světa. Velitel kyklopů, který je přítomen také, však vyslechne Dogenovo varování před skutečnými úmysly tyranského vladaře a společně s rangerem vyvolají rozhodný odpor. Jared-Syn se štěstím a s využitím svých schopností navždy prchá pryč z tohoto času a prostoru, i přes marnou snahu pronásledovatele Dogena. Svět je zachráněn a štěstí Dhyany a rangera již nestojí nic v cestě.(ČSFD.cz)



Aktualizace: 2019-3-15

Ocelová smrt hodnotící komentáře


Ocelová smrt download


Ocelová smrt online


Ocelová smrt ke stažení


Ocelová smrt

Ocelová smrt ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
15