Film Info

Muž z bulváru Kapucínů
csfd

Popis filmu Muž z bulváru Kapucínů 1987

Na Divoký západ přijede dosti netypický návštěvník. Jmenuje se Johny First a přiváží s sebou kinematograf bratří Lumièrů. Johnyho touhou není vydělat peníze, smyslem jeho cesty je kultivovat svět prostřednictvím kvalitních filmů. Záměr se mu poměrně rychle daří realizovat, z drsných mužů se stávají laskaví džentlemeni. Ale nic netrvá věčně... Westernová komedie Muž z bulváru Kapucínů připomíná svou poetikou českého Limonádového Joea (1964). I v jejím případě se podařilo věrohodně oživit svět saloonů či vytížených pohřebních ústavů. Titulní postavu vytvořil jako svou poslední filmovou roli populární herec Andrej Mironov (1941–1987), viz též Pozor na auto a Briliantová ruka.(Febiofest)


Podobné filmy

Tajemství hradu v KarpatechAdéla ještě nevečeřela„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“Konec agenta W4C prostřednictvím psa …Kdo chce zabít Jessii?Limonádový Joe aneb Koňská operaAdéla ještě nevečeřela

Aktualizace: 2018-5-29

Muž z bulváru Kapucínů hodnotící komentáře


Muž z bulváru Kapucínů download


Muž z bulváru Kapucínů online


Muž z bulváru Kapucínů ke stažení


Muž z bulváru Kapucínů

Muž z bulváru Kapucínů ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
107