Pitbull 37 let


Americký rapper Armando Christiano Perez známý pod přezdívkou Pitbull se narodil 14. ledna 1981 v Miami na Floridě. Perez se narodil v Miami kubánským rodičům. Armando byl v mládí silně ovlivněn miamským hip-hopem. Jeho inspirací se stala Celia Cruz a Willi Chirino. V jeho pouhých čtyřech letech se jeho rodiče rozvedli a on se musel přestěhovat do pěstounské rodiny v Roosweltu ve státě Georgia. V 16 letech ho nevlastní matka vyhodila na ulici, kde se stal drogovým dealerem stejně jako jeho otec. Jeho otec Armando Pérez Torrez byl původem Kubánec a sám bral, prodával drogy a nakonec byl zatčen a odsouzen. Jeho matka Alysha Acosta měla celkem tři práce, aby uživila velkou rodinu. Pak absolvoval Coral Gables High School a zaměřil se na svou kariéru a hudbu. 

Svou přezdívku Pitbull si dal podle stejnojmenné psí rasy. Později to zdůvodnil, že tato rasa je bojová a na první pohled útočná. Zároveň zdělil, že se kolikrát musel sám poradit když byl na ulici, bojovat se životem je opravdu těžké a prosadit, že je ještě těžší. Kromě přezdívky Mr. Worldwide použivá Pitbull také Mr. 305. Označení 305 je kód oblasti, kde Armando vyrostl.

Pitbull se v Miami setkal s rapperem a producentem Lilem Jonem. Roku 2001 Pitbull podepsal smlouvu s nahrávací společností Luke Records, ale tato společnost mu neprodloužila smlouvu, kterou měl na pár měsíců. Poznali ho Diaz Brothers a okamžitě mu nabídli smlouvu. Americký producent a manažer Robert Fernandez ho představil rapperu Lilu Jonovi. Nabídl mu spolupráci na skladbě Pitbulls Cuban Rideout pro album Kings of Crunk. Lil Jon si ho oblíbil a nasvědčuje to i, že v budoucnu budou spolupracovat. V roce 2002 vydal svůj první single Oye Bacardi, Oh.


15.1.1981
Miami, Florida, USA
Pitbull imdb Pitbull csfd

Pitbull oblíbené filmy

72 Království lesních strážců
Království lesních strážců
2013
34 Krvavé peníze
Krvavé peníze
2012

2019UglyDollsfilm

2013Království lesních strážcůfilm

2012Krvavé penízefilm


Aktualizace osobnostního profilu Pitbull: 8.9. 2018 12:52