Peter Onorati 70 let


Tento americký herec se narodil 13. května 1954 v americkém New Jersey. Hraje především v gangsterských a akčních filmech. Hraje jak kladné, tak záporné postavy. Celým jménem se jmenuje Peter Daniel Onoratti.

Nyní žije v Los Angeles. Kromě filmů se pravidelně objevuje také v televizních seriálech. Jeho manželkou je od roku 1988 spisovatelka Jeanette Collins, s níž má tři syny. Hostoval v seriálu SEX VE MĚSTĚ.


16.5.1953
Boonton, New Jersey, USA
Peter Onorati csfd

Our Almost Completely True StoryRicardoviTwisted TwinThe Last ChampionBatman vs. Robin#StuckHomecomingWest EndGhost Phone: Phone Calls from the DeadLež má krátké nohySmrtící kruhThe House That Jack BuiltAll InEl CortezJesus, Mary and JoeyPrice to PayBlood DeepMan in the Mirror: The Michael Jackson StoryPoslední jízdaOrdinary SinnerOdchody a návratyPedestrianPodzimní premiéraZkažená nevinnostJust LookingKometaVražda jako uměníFallen ArchesTrue FriendsÚtočištěRakeťákSmrti v patáchDárce neznámý!Not Like UsVšechno je dovoleno!S nepřátelským úmyslemVražda na Rio GrandeMafiániOhnivá eskadraPohlednice z HollywooduMortal SinsStrašidelné VánocePožární akademieWanted: The Perfect GuyStation 19Tohle jsme myZbrojniceZelenáčMáma


Aktualizace osobnostního profilu Peter Onorati: 26.1. 2023 06:39