Rain 35 let


Herec, hudebník a tanečník Rain (někdy také jako Bi Rain), vlastním jménem Jeong Ji-Hoon se narodil 25. června 1982 v hlavním městě Jižní Koreji, Soulu. Tento mladík ovšem neměl cestu ke slávě moc jednoduchou – doslova si ji vybojoval. Na základní škole byl tichý a plachý, ale toužil po tom stát se tanečníkem. Svou šanci dostal, v šesté třídě se nikdo z jeho spolužáků k tanci neměl a tak to jako jediný zkusil. Vystoupil na soutěži školních talentů a sklidil velký potlesk. Na místě se tedy rozhodl stát se profesionálním tanečníkem. Ve snaze se učit vyhledával starší pouliční tanečníky, kteří mu občas pomohli, ale stával se i obětí šikany a někdy ho dokonce také zbili. On však nepolevil.

Se svou mladší sestrou Hanou si užíval pohodlný život do korejské recese v roce 1997. Díky hospodářským problémům byl jeho otec donucen skončit s podnikáním v pekařství, odejít do Brazílie a na dálku živit rodinu jako prodejce potravin. Rainova matka byla diabetička a potřebovala peníze na léky a lékařskou péči. Krátce nato se Rain stal členem chlapecké skupiny "Fanclub". Odhalil ovšem zneužívání v korejském zábavním průmyslu a popsal kapelu jako "zvířata v kleci" zamčené ve zkušebně až na deset hodin v kuse bez jídla. Skupina vydala pouze dvě CD a společnost, která je podporovala s nimi ukončila spolupráci. Rain se tedy ocitl zase na začátku.

Během střední školy žil s kamarády z taneční skupiny, často přežívajíce pouze na nudlích. Obcházel zábavní společnosti, ale bylo mu řečeno, že ačkoli je nadaný, tak je moc ošklivý na to, aby se stal hvězdou. Dokonce byl upozorněn, že by měl podstoupit plastickou operaci s cílem vytvořit "dvojitá oční víčka" - běžný korejský způsob, jak získat více západní výraz. Rok 2000 pro něj byl rozhodující. Byl přijat jako praktikant do společnosti JYP Entertainment. Zpěvák a hudební skladatel Park Jin Young, který ho podrobil vysilujícímu čtyřhodinovému konkurzu, popsal Raina jako "zoufalého tygra, který se chystal vyhladovět k smrti". Společnost rozhodla, že Rain musí navštěvovat vysokou školu. Po studiích se tedy konečně dostal na univerzitu Kyunghee a věnoval se hudbě. Strávil tři roky jako stážista a záloha pro tanečníka z JYP, který později uvedl, že on sám Raina kritizoval a postrkoval ho, aby se snažil a byl nejlepší.


25.6.1982
Soul, Jižní Korea
Rain imdb Rain csfd

Rain oblíbené filmy

44 The Prince
The Prince
2014
57 Ninja Assassin
Ninja Assassin
2009
66 Speed Racer
Speed Racer
2008
64 Altoobi: riteon too beiseu
Altoobi: riteon too beiseu
2012
72 Jsem kyborg, ale to nevadí
Jsem kyborg, ale to nevadí
2006
Lushui Hongyan
Lushui Hongyan
2014

2017Jajeonchawang Eom Bokdongfilm

2014Elitní zabijákfilm

2014Lushui Hongyanfilm

2012Altoobi: riteon too beiseufilm

2009Ninja Assassinfilm

2008Love storyTV film

2008Speed Racerfilm

2007Geunyeoreul wihayeoTV film

2007Sarangui haegyeolsaTV film

2006Jsem kyborg, ale to nevadífilm


Aktualizace osobnostního profilu Rain: 17.2. 2018 13:08