Ewen Bremner 52 let


Ewen Bremner se narodil do umělecké rodiny 23.ledna roku 1971 v Edinburghu, ve Skotsku. Navštěvoval Davidsons Mains Primary School a Portobello High School. Ve skutečnosti se chtěl stát cirkusovým klaunem ale dostal šanci v televizi ředitele Richarda D. Brookse. Začínal ve Skotském repertoáru Traverse Theatre v Edinburghu. Později hrál v inscenacích londýnského Bush Theatre.

V televizi a ve filmech hrál především menší role. Upozornil na sebe ve filmu NAHÝ, kde hrál neohrabaného mladíka, který zoufale hledá svou přítelkyni. Dále si zahrál ve snímku POD(f)UCK, v pamětihodné scéně u výslechu s Vinnie Jonesem.

V roce 1995 si v divadelní adaptaci Trainspottingu zahrál hlavní roli Rentona. Dále se v podání menších rolí objevil ve snímku PEARL HARBOR a ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN. V roce 2005 dostal další menší roli v televizní mini-sérii KRÁLOVNA ALŽBĚTA jako král Skotska James VI.V prosinci 2006 hrál Harolda Stritzkea v TV seriálu POKOJ Č. 10.


23.1.1972
Edinburgh, Scotland, Velká Británie
Ewen Bremner csfd

Canyon Del MuertoCavewomanFreedom's PathCreation StoriesGutterbeePrvní krávaRenegátiT2 TrainspottingWonder WomanA Poet in New YorkEXODUS: Bohové a královéGet SantaJohnny Worricker: Bitevní poleJohnny Worricker: Turks a CaicosSkumringslandetJack a obřiLedová archaNadějné vyhlídkyDokonalý smyslNa straně osmDiveOne Night in EmergencyPoznáš muže svých snůDen trifidůThe Zero SumBláznovo zlatoBázlivé srdceMediatorHallam FoeHorší než smrtMarvelousMatch Point - Hra osuduCesta kolem světa za 80 dníVetřelec vs. Predátor16 let s alkoholemSkagerrakVítejte v džungliFancy DancingHra o smrtiSurrealissimo: The Trial of Salvador DaliPearl HarborČerný jestřáb sestřelenParanoiaPodfu(c)kJulien Donkey-BoyAcid HouseDeacon BrodieMojoRhinoceros Hunting in BudapestThe Life of StuffTrainspottingAristophanes: The Gods Are LaughingPhoenix and the Magic Carpet, TheRuffian HeartsSoudce DreddJutský princNahýAs You Like ItForget About MeConquest of the South Pole


Aktualizace osobnostního profilu Ewen Bremner: 20.2. 2024 08:47