Laurent Boutonnat 62 let


Ví se jen velmi málo o skladateli, producentovi a režisérovi Laurentu Boutonnatovi, který se na veřejnosti objevuje jen zřídka.

V pozdějších letech začne Laurent navštěvovat jezuitskou školu a "temnota" z oné doby se později přenese i do jeho tvorby. Na gymnáziu u Jezuitů se Laurentovi nelíbilo, zajímal se jen o literaturu a několikrát byl vyhozen. Velmi brzy projevuje zájem o sedmé umění (7ème art). Již ve svých 10 letech realizuje adaptaci Bambiho. Školy se zřekl již v 15 letech.

V 17 letech realizuje svůj první krátkometrážní snímek s názvem La Ballade de la fée conductrice, který se od 14. května 1979 promítá v kinech. Tento film, jehož délka je 79 minut, šokoval a byl přípustný od 18 let. Od tohoto momentu Laurenta nezajímá nic jiného než film. Setkává se s Jean-Francois Chauvelem, známým televizním reportérem, u kterého pracoval jako kameraman na sérií vědeckých dokumentů. Rok s ním objíždí všechny kouty Francie a natočí spolu mnoho reportáží. V roce 1986 Chauvel umírá. Ve svých 18 letech začíná s realizací prvních náčrtů filmu Giorgino.

Ve 20 letech Laurent se svým nedávným experimentem v žurnalistice, se svou schopností psaní a jeho věčného "morbidního názoru" začne s badatelskou činností ke knize o usmrcení novorozenců. Aby vydělal trochu peněz, natáčí zároveň i několik reklam. V této době dělal společně s producentem, který pracoval pro francouzskou produkční společnost "Parafrance". Tento producent zamýšlí během 2 týdnů natočit hororvý snímek s rozpočtem 1500 000 franků. Tento film se ovšem nikdy neuskutečnilo natočit. V tuto dobu začal Laurent převádět na papír první verzi scénáře k filmu Giorgino.


14.6.1961
Paříž, Francie
Laurent Boutonnat csfd

Zkáza zámku HermGiorginoBallade de la féconductriceMylène Farmer: Live à BercyMylène Farmer in ConcertMylène Farmer, LP: N'oublie pasMylène Farmer: Beyond My ControlMylène Farmer: DésenchantéeMylène Farmer: Allan (Live)Mylène Farmer: Pourvu qu'elles soient douces (Libertine II)Mylène Farmer: Sans logiqueMylène Farmer: A insi soit je...Mylène Farmer: TristanaMylène Farmer: LibertineMylène Farmer: Plus GrandirMylène Farmer: Mylenium TourKate Ryan - DésenchantéeAlizée - GourmandisesMylène Farmer: CaliforniaDans les coulisses du clip 'California'Dans les coulisses de 'Pourvu qu'elle soient douces'


Aktualizace osobnostního profilu Laurent Boutonnat: 31.8. 2023 13:38