Jayceon Terrell Taylor 39 let


Pravým jménem Jayceon Terell Taylor se narodil 27. listopadu 1979 v nejdrsnějším ghettu současného světa - v Comptonu, který leží uvnitř Los Angeles. Dětství neměl jako většina jeho afroamerických vrstevníku z čtvrti lehké, když byl ještě malý, jeho starší sestra obvinila svého otce ze sexuálního obtěžování a důsledek byl, že rodina se rozdělila a malý Game putoval do pěstounské péče. Po dlouhých 8 letech matka zažádala o jeho vrácení a on se ve 13 letech opět sešel s rodinou. Jak už to bývá následující roky prožil v gangu, konktrétně v gangu Crips, který je pověstný tím, že zabije víc vlastních členů, než cizích. Za čas ale přechází k největšímu konkurentovi, gangu Bloods (v něm je dodnes). Měl možnost studovat na univerzitě, zaměřené na basketbal, ale vyhodili ho kvuli opakovanému držení drog. Game neměl co na práci, tak následoval svého bratra, který vedl gang Cedar Block Pirus, pro kterého prodával drogy. V tomto období Gamea 5x postřelí. Kulky škrtly srdce, žaludek a ruce a Game byl 3 dny v komatu. Potom co se probral udělal rezolutní rozhodnutí - skoncovat s prodáváním drog a zkusit kariéru rapera.

V roce 2002 vydává svůj první mixtape a má neuvěřitelné štěstí že si ho poslechne jeden z nejlepších hudebních producentů - Dr. Dre. V roce 2004 vydává své první album Untold Story, které ale nemělo žádný úspěch. Ten mu zařídí až Dr.Dre lukrativním kšeftem, domlouvá spolupráci s 50centem a tak se Game řadí do skupiny G-Unit, kterou 50cent založil. Game byl unešen, že bude spolupracovat se špičkou hip hopu v USA, neví ale jaké následky to pro něj bude mít. 50cent a Dr. Dre se jako hlavní producenti podílí na jeho druhém albu - The Documentary, které Gamea proslavilo. Album obsahuje např. pecku Hate It or Love It nebo How We Do.

Po vydání tohoto alba, které bylo 10.nejprodávanější v roce 2005, ale už Game dlouho v G-Unit nezůstává. 50cent "dissoval" rapery, kteří byli Gameovi kámoši, tomu se to nelíbilo, tak ho "Fifty" vyhodil. Game je opět sám a rozhoduje se bojovat proti G-Unit, tento souboj trvá až dodnes a na posluchače se hrnou desítky nenávistných tracků z obou stran. Gameovo nejnovější album se jmenuje Doctor's Advocate. The Game se objevil v létě roku 2007 na letních hip hopových festivalech v ČR i Slovensku. V té době také ohlásil že jeho čtvrté album, které vydá bude poslední.


29.11.1979
Compton, California, USA
Jayceon Terrell Taylor imdb Jayceon Terrell Taylor csfd

Jayceon Terrell Taylor oblíbené filmy

76 Street Kings
Street Kings
2008
All-Star Weekend
All-Star Weekend
2019
61 Hluboko v gangu
Hluboko v gangu
2006
Tournament of Dreams
Tournament of Dreams
2007
61 Belly 2: Millionaire Boyz Club
Belly 2: Millionaire Boyz Club
2008
House Arrest
House Arrest
2012

2019All-Star Weekendfilm

2012House Arrestfilm

2008Belly 2: Millionaire Boyz Clubfilm

2008Street Kingsfilm

2007Tournament of Dreamsfilm

2006Hluboko v gangufilm


Aktualizace osobnostního profilu Jayceon Terrell Taylor: 17.5. 2019 23:30