Michelle Harrison 48 let


Americká herečka a speváčka Michelle Harrison (celým menom Michelle Nicole Johnston) sa narodila 24. marca 1975 v mestečku Puyallup, v štáte Washington. Je dcérou Lindy Hall a Larryho Johnstona, a zároveň najstaršou z ich troch detí.

Okrem účinkovania v mnohých televíznych filmoch si pripísala menšie roly aj v známejších filmoch, akými sú komédia 40 DNÍ a 40 NOCÍ (s Joshom Hartnettom a Shannyn Sossamon), akčné sci-fi VÝPLATA (s Benom Affleckom, Umou Thurman, Aaronom Eckhartom), v dobrodružnom fanstasy filme V MENE KRÁĽA (s Jasonom Stathamom) alebo v romantickej dráme s oscarovým Benom Kingsleym a Penélope Cruz – UMIERAJÚCE ZVIERA (2008).

Michelle je v súčasnosti vydatá za Matthewa Harrisona, s ktorým mala svadbu 6. júna 1998.


24.3.1975
Puyallup, Washington, USA
Michelle Harrison csfd

Big Sky River: The Bridal PathSkutečné vraždy: Hra na schovávanouDarrow & Darrow 4: Burden of ProofMorning Show Mysteries: Death by DesignSvědkem vraždyMěsto podivínůPadesát odstínů svobodyThe Prodigal DadZaprášená tajemství: Vražedné fotoPadesát odstínů temnotyZáhada Hailey Deanové: Vražedná pozůstalostStagecoach: The Texas Jack StoryTo je vražda, napekla: Záhada broskvového koláčeKrutý a výjimečnýMr. MiracleOnly HumanBorealisThe Carpenter's MiracleThe Mystery CruiseTom Dick & HarrietBouře v SeattluHit 'n StrumDeník malého poseroutky 2NormalNebesa smrtiPopelkyHeld HostageLáska na druhý pohledUmírající zvířeKlikař CharlieLunaPřehlíženýVe jménu králeMládí Butche Cassidyho a Sundance KidaPravdaBehind the Camera: The Unauthorized Story of 'Mork & Mindy'CapoteCome as You AreO princezně na hráškuOsudné shledáníLucky 7VýplataZločiny podle Mary Higgins Clark: Zločin z vášně40 dnů a 40 nocíPod tlakemPrvní výstřelRomantická komedie 101Dodsonův světTurbulence 3: Heavy MetalZimní pohádkaMr. Fortune's SmileObviněnFlash


Aktualizace osobnostního profilu Michelle Harrison: 19.11. 2023 19:32