Cole Bennett 27 let


Cole Bennett je americký podnikatel, kameraman a režisér hudebních videoklipů. Jeho multimediální společnost Lyrical Lemonade vznikla v roce 2013 jako internetový blog v době, kdy byl na střední škole.

Bennett původně založil Lyrical Lemonade jako internetový blog, když byl studentem střední školy v Planu ve státě Illinois. Název blogu vymyslela jeho matka a dala mu videokameru. Začal režírovat videoklipy pro místní chicagské rappery, včetně Vica Mensy a Taylora Bennetta, které nahrával na kanál Lyrical Lemonade, spolu se záznamy živých vystoupení, cyphery, dokumenty a rozhovory.

Kanál se poté rozšířil i na další subžánry hip hopu mimo místní chicagskou scénu, například na vznikající subžánr Soundcloud rap. V roce 2016 a na začátku roku 2017 získal brzké uznání, když spolupracoval s umělci, jako jsou Famous Dex, Lil Pump, Smokepurpp a Ski Mask the Slump God. Dne 7. dubna 2017 vydal svůj první krátký film Lone Springs. V srpnu 2017 režíroval videoklip k singlu Lil Xana Betrayed, který v roce 2018 získal platinový certifikát RIAA. Později režíroval řadu videoklipů k hitům, mezi něž patří například BabyWipe od Ski Mask the Slump God, Red Roses a Nowadays od Lil Skies a Bounce Out with That od YBN Nahmir.

V květnu 2018 režíroval videoklip k písni Lucid Dreams chicagského rappera Juice Wrld, která se umístila na 2. místě žebříčku Billboard Hot 100. Videoklip překonal na YouTube 750 milionů zhlédnutí a stal se tak jeho nejpopulárnějším videem na tomto kanálu. Od té doby spolupracoval s mainstreamovými osobnostmi hip hopu, jako jsou J. Cole, Wiz Khalifa, Kanye West a Eminem.


14.5.1996
Plano, Illinois, USA
Cole Bennett csfd

Jack Black: PeachesBlink-182: EdgingCentral Cee: DojaJustin Bieber feat. Don Toliver: HonestLil Yachty: PolandJuice WRLD feat. Young Thug: Bad BoyMachine Gun Kelly: PapercutsPost Malone: Motley CrewEminem feat. Juice WRLD: GodzillaEminem: GnatJack Harlow - Whats PoppinLil Mosey - Blueberry FaygoThe Kid Laroi feat. Lil Tecca - DivaYoungBoy Never Broke Again: AI NashBlueface feat. Cardi B - Thotiana RemixBlueface feat. Offset - BussdownCardi B feat. Blueface - ThotianaGnar feat. Lil Skies & Craig Xen - Death NoteJuice WRLD - RobberyJuice WRLD feat. NBA Youngboy - BanditLil Skies - ILil Skies - More Money More IceLil Tecca - Out of LuckLil Tecca - RansomNLE Choppa feat. Blueface - Shotta Flow (Remix)Ski Mask the Slump God - Faucet FailureSki Mask the Slump God feat. Juice WRLD - NuketownTrippie Redd - Snake SkinYBN Cordae - Have MercyYG feat. Da Baby - Stop Snitchin (Remix)YNW Melly: Mixed Personalities6ix9ine - GottiBlueface - Bleed ItCarnage feat. Mac Miller & MadeinTYO - Learn How to WatchFuture & Juice WRLD - No IssueJ.I.D. feat. J. Cole - Off DeezJuice WRLD - All Girls Are the SameJuice WRLD - Armed & DangerousJuice WRLD - Lucid DreamsKevin Gates - Change LanesLil Mosey - KamikazeLil Skies - Welcome to the RodeoMadeinTYO - Too QuickQari - Pants from JapanSki Mask the Slump God - DoIHaveTheSauce?Ski Mask the Slump God - La LaSocial House feat. Lil Yachty - Magic in the HamptonsWiz Khalifa feat. Gucci Mane - Real RichWiz Khalifa feat. Lil Skies - Fr FrFamous Dex & Lil Pump: Talkin Sh*tLil Pump: D RoseLil Skies feat. Landon Cube - NowadaysLil Tracy: PicturesLil Xan - FarLil Xan - Wake Up


Aktualizace osobnostního profilu Cole Bennett: 4.9. 2023 19:21