Laure Marsac 53 let


Narodila se 18. února v Paříži. Není právě nejžhavější hvězdou stříbrného plátna, ale vypracovala se s pílí a sáhla po každé příležitosti. Brala taneční a divadelní lekce, účastnila se největších divadelních workshopů. To se jí zúročilo hned při první příležitosti, a sice ve filmu THE PIRATE, za který dostala Césara. Vzala pár menších rolí v televizních filmech, ale než stihla zase zapadnout, vyhrála konkurz do Romea Julie v jednom z majoritních Pařížských divadel.

V současnosti režíruje filmy, jejichž scénáře sama píše. Stále ale bere zavděk i seriálovými rolemi. Byla by škoda si ji pamatovat jen jako holku, která v Interview s upírem ukázala celé tělo. Skrývá se v ní talentovaná herečka.


18.2.1970
Paříž, Ile-de-France, Francie
Laure Marsac csfd

Parole contre ParoleCasanovaBorderlineEntre vents et maréesJacky au royaume des fillesPomsta v PařížiL'Homme de ses rêvesL'amour encore plus vacheNi Vu, Ni ConnuPřirozená láskaTête de TurcJe suis venu pour elleLa Reine des pommesVeřejný nepřítel č. 1: EpilogLa clefQuatrième morceau de la femme coupée en trois, LeL'homme qui venait d'ailleursZáhadné zmizeníSecret défenseInfidèles, LesLa Divine PoursuiteHit MeRainbow pour RimbaudUn si bel orageCaprices de Marianne, LesInterview s upíremKrálovna MargotChambre froideTaxi de nuitUn bout de ChallengerUn vampire au paradisDěti vlkůTumultesL'Homme voiléLes fous de BassanLa pirateVraždy podle Agathy ChristieDétectivesLe Sang de la vigneClashDuoNováčciL'internatScalpLes camaradesGaronneDuellesDécollage immédiatLa crim'Docteur SylvestreCordierovi, soudce a policajtMaigret


Aktualizace osobnostního profilu Laure Marsac: 17.1. 2023 22:23