Ethan Suplee 47 let


Ethan Suplee se narodil 25. května na Manhattanu v New Yorku rodičům Debbie a Billu. Jeho rodiče jsou oba herci, potkali se při představení na Broadwayi, jeho matka také pracuje jako učitelka dramatu. Když byl Ethanovi jeden rok přestěhovala se celá rodina do Los Angeles.

Další role které určitě stojí za povšimnutí ztvárnil ve filmech NÁVRAT DO COLD MOUNTAIN (2003), OSUDOVÝ DOTEK (2004) nebo v Aronofskyho FONTÁNĚ (2006). Od roku 2005 natáčí seriál MY NAME IS EARL, kde hraje opožděného bratra Jasona Lee, v seriálu má menší roli i jeho otec Bill Suplee, který hraje jednookého pošťáka Willyho.

Od roku 2006 je ženatý s Brandy Lewis, dcerou herce Geoffreyho Lewise, s níž má dvě dcery Frances Clementine narozenou v roce 2005 a Billie Grace narozenou 2007.


25.5.1976
Manhattan, New York City, New York, USA
Ethan Suplee csfd

PesCottonwoodGossamer FoldsLovTemná tvář BrooklynuDeepwater Horizon: Moře v plamenechThe TrustPravdivý příběhTookenUlička hanbyVlk z Wall StreetÚtěk na svoboduRise of the ZombiesUntitled Martin Lawrence ProjectNezastavitelnýThe Dry LandBratřiFanoušciPan tělocvikářClerks 2: Muži za pultemFontánaUmění musí boletVánoce bez SantyNeo NedNekecej a pádluj!Osudový dotekNávrat do Cold MountainJohn Q.Prvních 20 milionů je nejtěžšíchDivoký kočkyDon's Plum BarEvoluceKokainNebezpečný kódRoad TripVulgarVzpomínka na TitányDogmaTyroneKult hákového křížeVoda na poušti11th Hour35 Miles from NormalA Better PlaceHledám AmyDrawing FliesOne DownRukojmíFlákačiHodný holkyRančSanta Clarita Diet


Aktualizace osobnostního profilu Ethan Suplee: 11.12. 2022 08:00