Katherine von Drachenberg 36 let


Katherine Von Drachenberg známá spíše pod uměleckým jménem Kat Von D se narodila 8. března 1982 v mexickém městě Monterrey Renému a Silvii Von Drachenbergovým, rodákům z Argentiny. Když byly Kat čtyři roky, přestěhovala se s rodiči do Los Angeles v USA a vyrůstala ve městě Colton v Californii. Již jako mladá teenagerka našla zálibu v tetování, což bylo impulsem k ukončení studií a začátkem kariéry tatérky.

První pracovní příležitost dostala v salonu 305 Ink v Miami jako záskok za Darrena Brasse, další televizní osobnosti. Katheriny tatérské výsledky byly nadprůměrné což ji přivedlo k první televizní zkušenosti. Objevila se ve dvou sériích reality show MIAMI INK stanice TLC kde vystupovala po boku Amiho Jamese, další tatérské osobnosti. Po dvou sezonach se Kat přestěhovala do Hollywoodu a rozhodla rozjet svoji vlastní tv show LA INK, která běžela čtyři sezony. Do jejího salonu High Voltage Tattoo chodí nespočet známých televizních i hudebních osobností. LA INK udělalo z Kat nejznámější tatérskou osobnost a otevřelo dveře k dalším zkušenostem. Objevila se v hudebních videoklipech, v dalších tv show jako PIMP MY RIDE, MADtv, show BAMA MARGERY, dokumentárním filmu LEMMY a v roce 2009 si poprvé zahrála v clovečerním filmu THE BLEEDING po boku herců jako Vinnie Jones, Michael Madsen nebo Armand Assante.

Katherine kromě desítek tetování na těle symbolizuje i výrazné líčení což ji v roce 2008 zajistilo focení pro kosmetickou společnost Sephora. Od útlého věku Kat poslouchá převážně rockovou a metalovou hudbu a své tělo má pokryté několika symboly rockových kapel. V roce 2009 vydala svoji knihu High Voltage Tattoo která obsahovala její práci a byla podle New York Times šestou nejprodávanější knihou v USA. O rok později vydala druhou knihu The Tattoo Chronicles symbolizující rok v jejím životě a stala se třetí nejprodávanější knihou. V roce 2010 také otevřela svoji galerii Wonderland Gallery jen pár kroků od svého salonu a kde vystavuje svoji práci.


8.3.1982
Monterrey, Nuevo León, Mexiko
Katherine von Drachenberg imdb Katherine von Drachenberg csfd

Katherine von Drachenberg oblíbené filmy

33 The Bleeding
The Bleeding
2009

2009The Bleedingfilm


Aktualizace osobnostního profilu Katherine von Drachenberg: 5.5. 2018 06:30