Jennifer Hill 41 let


Jennifer se narodila v kanadském Torontu v posledním dni roku 1976. Její láska k herectví se projevila už v raném věku. Již v šesti letech vystupovala společně se studenty herectví. V osmi letech již měla svého agenta a v té době měla na svém kontě už 5 televizních reklam. Jako dětská herečka si užívala svůj čas strávený před kamerou v nespočtu reklam, filmů a v lokálních divadelních představeních. Později trávila Jennifer dny prací v oblastí televizního vysílání, tiskové produkce či obchodního managementu, aby mohla po večerech dávat průchod své herecké vášni a navštěvovat hodiny herectví. Její interpersonální dovednosti a logický přístup k řešení problémů jí poté přivedl k práci v oblasti lidských zdrojů, kde si rychle vybudovala dobrou pracovní pozici, na které byla zodpovědná za více než stovku zaměstnanců. Poté ale nastala doba, kdy se již Jennifer nemohla déle bránit potřebě najít skutečný cíl a smysl svého života.

Ucházela se o o roli v národní kanadské televizní show se sportovní tematikou GAME ON a tuto roli také získala. Více než dva úspěšné roky strávené v této show udělaly Jennifer jméno a umožnily jí stát se miláčkem médií, díky čemuž se objevila i v dalších show jako OFF THE RECORD, THE WAVE nebo MIKE BULLARD SHOW. Jennifer plnila také titulní stránky mezinárodních magazínů a rozhovory s ní se objevovaly v nejvýznamnějších novinách jako Globe a Mail, National Post, Toronto Star a Toronto Sun.

První filmové nabídky přišly v roce 2001, kdy se objevila v kriminálním dramatu ZLOČINY PODLE MARY HIGGINS CLARK: PATŘÍŠ JEN MNĚ a jao zdravotní sestra patty Wrenfieldová v thrilleru UZAVŘENÝ KRUH. O dva roky později si zahrála po boku Camerona Bancrofta v dramatu CHAMTIVÍ LHÁŘI. V roce 2006 poté získala roli Sheby v krimithrilleru ZA DESET DVANÁCT. Jejím zatím poseldním hereckým počinem je role vesnické dívky Brooke Handyové, která zbožňuje chlapce a průšvihy, ve filmu MISTŘI HAZARDU: JAK TO ZAČALO. Jennifer během své dosavadní herecké kariéry účinkovala také v několika seriálech. Objevila se například jako striptérka Cheyenne v jedné z epizod seriálu společnosti HBO ENTOURAGE. Zahrála si roli Jenny v jedné epizodě seriálu RELIC HUNTER, stejnojmennou roli ztvárnila i v seriálu MUTANT X, jako Amy se obejvila v jedné z epizod TWICE IN A LIFE TIME, jako Pink v seriálu STREET TIME, jako Maria „Swing“ v seriálu SOUL FOOD a jako Chrissie Reynoldsová v seriálu BLUE MURDER.


31.12.1976
Toronto, Ontario, Kanada
Jennifer Hill imdb Jennifer Hill csfd

Jennifer Hill oblíbené filmy

49 Mistři Hazzardu: Jak to začalo
Mistři Hazzardu: Jak to začalo
2007
61 Chamtiví lháři
Chamtiví lháři
2003
49 Zločiny podle Mary Higgins Clark: Patříš jen mně
Zločiny podle Mary Higgins Clark: Patříš jen mně
2002
49 Uzavřený kruh
Uzavřený kruh
2002
63 Za deset dvanáct
Za deset dvanáct
2006

2007Mistři Hazzardu: Jak to začaloTV film

2006Za deset dvanáctfilm

2003Chamtiví lhářiTV film

2002Uzavřený kruhfilm

2002Zločiny podle Mary Higgins Clark: Patříš jen mněTV film


Aktualizace osobnostního profilu Jennifer Hill: 1.5. 2018 03:25