Eric Stoltz 61 let


Celým jménem Eric Cameron Stoltz se narodil v kalifornském Los Angeles. Oba jeho rodiče byli učitelé hudby. Eric po rodičích zdědil své hudební nadání stejně jako jeho sestra Catherine, která je profesionální operní pěvkyní. V dětství se jeho rodina často stěhovala. Eric vyrůstal na tichomořském ostrově Americká Samoa, jeho rodina poté postupně přesídlila do Paříže, Londýna, New Yorku a nakonec se usadila v Santa Barbaře, kde si Eric na střední škole přivydělával klavírním doprovodem studentských inscenací různých muzikálů.

Eric Stoltz však není jen filmovým hercem, ale i seriálovým režisérem. Režisérsky se podílel například na seriálech ZÁKON A POŘÁDEK, KAUZY Z BOSTONU či CHIRURGOVÉ. V současné době žije v Novém Mexiku a dál se věnuje filmovému natáčení. Eric je stále svobodný, ale v soukromí již byl spojován s mnoha herečkami jako například s Jennifer Jason Leigh, Lili Taylor či Briget Fonda.


30.9.1961
Whittier, California, USA
Eric Stoltz csfd

Her SmellLarry Gaye: Renegade Male Flight AttendantOd pěti do sedmiFort McCoyZapomenutá minulostThe Lather EffectHoneymoonersZáhada Bermudského trojúhelníkuHvězdaOsudový dotekChvíle štěstíKdyž Zachariáš Beaver přijel do městaPravidla vášněHarvard ManSkryté věciZtracený rokNa nepřátelské půděOpičí čáraPoslední tanecSebeobranaThe House of MirthHercules: Zero to HeroOur Guys: Outrage at Glen RidgePosedlost Ayn RandovéLež má krátké nohyNapiš si svou smrtTmavá obrazovkaAnakondaFalešné svědectvíHighballPan ŽárlivýThe Definite MaybeDrsný a drsnějšíJerry MaguireKatRukojmíSvětlo mého srdceBoží armádaKopanec a křikPsí životRob RoyMalé ženyPulp Fiction: Historky z podsvětíRoommatesVyspi se se mnouForeign AffairsNahý v New YorkuPodstata spravedlnostiTěla v klidu a v pohybuZabít ZoeDruhá šanceMládíMoneyŽena ve válceMemphiská kráskaSensibility and SenseMoucha IIOur TownŘekni cokoliv...Greasy Lake


Aktualizace osobnostního profilu Eric Stoltz: 7.8. 2023 12:13