Film Info

Misery nechce zemřít
csfd
84

Misery nechce zemřít

Info
USA, 1990 , 107 min
Žánr
Thriller - Horor
Režie
Rob Reiner
Hrají
James CaanKathy BatesRichard FarnsworthFrances SternhagenLauren BacallGraham JarvisJ. T. WalshRob ReinerArchie HahnJerry Potter
Téma

Popis filmu Misery nechce zemřít

Paul Sheldon (James Caan) je úspěšným spisovatelem, který se proslavil především řadou románů s totožnou hlavní postavou, Misery. V zimě si opět vyjede do hor, aby začal psát další knihu a její dokončení zapije alkoholem. V bouři skončí s ošklivými zraněními a v bezvědomí v havarovaném autě kdesi uprostřed nehostinné krajiny. Má štěstí, zachrání jej ta na první pohled nejvhodnější osoba, jeho "fanynka číslo jedna", jak sama říká. Annie Wilkisová (Kathy Bates) miluje příběhy o Misery a žije jimi tak moc, že pomalu není schopna přijmout, že jde pouze o fiktivní postavu. Čerstvý rukopis románu, který si sebou Sheldon vezl, už však s Misery nemá nic společného. Nenáviděnou postavu totiž zabil v posledním díle série, který jde do prodeje zrovna v době, kdy se léčí u své největší obdivovatelky. Jenže zkuste jí zavraždit jediný smysl života a uvidíte, jak rychle můžete umřít sám. Existuje jen jediný způsob... zahrajte si na Šeherezádu a vykupte si svůj život vyprávěním příběhů. Oživte Misery a doufejte, že se k poslední kapitole dostanete se všemi končetinami. Hostitelka totiž mívá své nálady.(Douglas)


Podobné filmy

Co se stalo s Baby Jane?Co se vlastně stalo s Baby Jane?AmnesiacK čertu s tebou, sestřičko

Aktualizace: 26.8.2017 12:34

Misery nechce zemřít hodnotící komentáře


Misery nechce zemřít download


Misery nechce zemřít online


Misery nechce zemřít ke stažení


Misery nechce zemřít

Misery nechce zemřít ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
605