Film Info

Dračí prsten
csfd

Popis tv filmu Dračí prsten

Dvoudílná filmová pohádka, natočená ve stylu velmi oblíbených fantasy příběhů, vypráví o krásné princezně Desiderii, kterou se o štěstí, lásku prince Viktora a právo na královskou korunu snaží připravit zlá Selvaggie, kterou král přijal za vlastní, aniž by tušil, že je dcerou mocného čaroděje temnot. Na cestě k moci využívá nevděčná Selvaggie všemožných úskoků od jednoduchých lží až po záludná kouzla. V bohatém vyprávění nechybí dobrá víla, kouzelný hadrový panáček, krvelačný drak, magický prsten, křišťálový meč a celá řada kouzel dobrých i zlých. To všechno dokázali italští filmaři nenásilně vměstnat do jediného příběhu a samozřejmě obléknout do výpravných dekorací a kostýmů.
Zdroj: oficiální distributor


Podobné filmy

Princezna Fantaghiró 5Sestřička a princ ze snůPrincezna Fantaghiró 4Princezna Fantaghiró 3Princezna Fantaghiró 2Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže

Aktualizace: 14.10.2017 02:06

Dračí prsten hodnotící komentáře

Dračí prsten ke stažení

UPOZORĚNÍ: Odkazy výše jsou pouze do vyhledávání na externích stránkách, nemusí být funkční, za obsah těchto stránek neručíme a varujeme před stahováním nelegálního obsahu!
Reklama:
48